MakaLeLer

Chat Sitesi SohbetRoj

Bizler sohbetRoj olarak ılımlı insanlarız kimin ne yanlış yaptığını ve o yanlışın düzelemeyecek bir seçenek olmadığını bilenlerdeniz. Aslında bizler Türkiye geneli duruşumuzu her zaman belli eden milletiz. birçok örnek verebiliriz mesela;
Trafikte sıkışma olduğunda yavaş yavaş ilerlerken ileride kaza mi var acaba der ve bakarız ki iki araç birbirine vurmuş polis başında ve rapor tutuluyor. Bizim insanımızın hepsi ne olduğuna bakmadan geçmemesi iyiliğimizin işaretidir. Veyahut yerde yatan bir insan görsek doktor olan olmayan bir çok kişi arabayı kenara çekip hemen yardıma koşar.
Yine örnek verecek olursak İstanbul-Ankara arasında seyir eden bir çok tır, kamyon, otobüs miktarını bilemiyorum ama milyonlarca araç arasında otoban hırsızının yaptığı haber olur ve fakat yüzlerce yardımlaşmanın hiçbiri haber olmaz aslında bu iyiye işarettir çünkü iyilik yapıp denize atanlardanız. Bir elin verdiğini ötekinin bilmemesi gerektiğini bilenlerdeniz. Eğer tam tersi ola idi yani yardımlaşma haberleri çok olsa idi ülkece gururdan ve böbürlenmekten geçinemez olurduk.

Anadolu’muzda bir tabir vardır tuz ekmek hakkı diye. Bir kişi ile yemek yediniz ise, onun hakki ve hatırı olur ve ömür boyu da devam eder. Bundan dolayıdır ki “bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır” deriz. İşte bizler böyle hatır bilen insanlarız. Her sunucunun bir görevi bir amacı vardır. Bizler sohbet odalarımızda insanların duygu ve düşünceleriyle dalga geçen kişilikte insanlar değiliz. Tam tersi değer verip kıymet bilenlerdeniz. Sohbet odalarımıza dahil olduğunuz an bundan emin olabilirsiniz.

Bir Müslüman anne baba çocuğunun eğitiminden tut bütün ihtiyaçları ile hükümlüdür, bunun yanı sıra gönlünü yapmak, temizliğini yapmak vs. vs. diye uzar bunlar. Bir sohbet kanalının da yetkililerinden tutun sunucu sahibine kadar herkesin bir hükümlülüğü vardır. Sunucuya gelen kullanıcıların huzuru, saygınlığı ve mutlu olabilecekleri bir ortamda bulunmaları gibi. Sohbetroj Chat’te bulunan bir çok kişi hükümlülüğünün fazlasıyla farkında olup elinden geleni fazlasıyla yapmaktadır.

Mesela bir çiftçinin görevi toprağın durumuna göre tohum atmak ve gerekli olan bütün tedbirleri almaktır. Sonunda sel alsa da , yel alsa da, don olma da, kuraklık olsa da çiftçi verdiği emeğin karşılığını bir şekilde alacaktır. Ona taktir edilen gıdasının kaliteli oluşu ona yetecektir. Tıpkı bu misalde olduğu gibi biz sohbetyildizi chat sitesi olarak kaliteli insanlara sahibiz ve bundan fazlasıyla memnunuz. Sohbet odalarımızda kalite ve huzur arayanların sabitlendiği ayrılamadığı tek yerdir.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?
Mobil Sohbet

Sizde mobil sohbet uygulamamızı indirip, her yerden anında sohbete bağlanabilirsiniz.

Play Store Üzerinden App Store Üzerinden